wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM

wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM
 
ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Te gjejme origjinen tone
Mon Jan 30, 2012 4:55 pm nga mikele

» Gazeta Express
Wed Dec 08, 2010 10:38 pm nga otr

» Horoskopi
Wed Dec 08, 2010 10:37 pm nga otr

» BotaSot - E përditshme Informative Kosovare.
Wed Dec 08, 2010 10:37 pm nga otr

» Kosova Sot
Wed Dec 08, 2010 10:36 pm nga otr

» Top Channel TV
Wed Dec 08, 2010 10:36 pm nga otr

» LESNA
Wed Dec 08, 2010 10:35 pm nga otr

» Horoskopi Ditor
Wed Dec 08, 2010 10:34 pm nga otr

» InfoPress
Wed Dec 08, 2010 10:33 pm nga otr

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
NjE iNfO tE shKuRt ! ! !
мιя ѕє νιηι ηє ωωω.∂σвяι∂σℓℓι-ƒσяυм.тк & ѕнqιρєтЧєνєя ƒσяυм / ∂ιcкα qє ѕмυη∂єηι тα кυρтσηι мυη∂єт тє кσηтαктσηι ρєямєѕ є-мαιℓ: ∂σвяι∂σℓℓι@нσтмαιℓ.cσм & вσѕѕι_ף2@нσтмαιℓ.cσм ∂нє ѕαℓι@∂ємιяι.cσм / ѕтαƒι ι ƒσяυмιт נυ υяση кαℓιм ѕα мë тë мιя . . . ! ! ! :∂ . . .
November 2017
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Statistikat
Forumi ka 103 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri xhezmi_hysenaj@yahoo.com

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 449 artikuj v 404 temat
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 22 më Sun Jan 26, 2014 2:56 pm

Share | 
 

 vBulletin Forum Stats Image

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
KinG.M.H.S.

avatar

Numri i postimeve : 59
Join date : 21/09/2010

MesazhTitulli: vBulletin Forum Stats Image   Wed Sep 22, 2010 12:14 am

megaupload.com LGSU8I0J

Ky eshte nje produkt qe perdoret ne vBulletin , prandaj permban PHP Codim
Sqaruar nga un & /cB.

pra i uploadoni dy imazhet qe jan ( sig.jpg & signature.jpg ) ne /forum-root/
pastaj e uploadoni fajllin signature.php ne /forum-root/includes/cron/
Ngarkojeni produktin ne vBulletin tuaj.
Dhe tek Scheduled Task Manager gjej "sigstats" dhe anash gjendet tasti " Run Now"
Klikoni aty dhe pastaj rezultati esht ne http://www.emriiwebittuaj.com/forum-root/signature.jpg"
nese deshironi ti ndryshoni ngjyren tekstit ateher veprojm kshtu
Shkojm tek /forum-root/includes/cron/signature.php dhe gjejm :

Kodi:
$text_color = imagecolorallocate ($im, 69, 69, 69); //black text

Ky kodi:
Kodi:
69, 69, 69

eshte kodi i ngjyres

http://www.redbrick.dcu.ie/help/reference/colors/
ketu mund te gjeni ngjyrat e tjera qe mund ti perdorni

Mundesuar nga un & ndihmuar nga /cB.


shkarkoje perseri
megaupload.com LGSU8I0J
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
vBulletin Forum Stats Image
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» [Opsioni të Re] Hashtag # në forumët tuaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM :: Programim :: PHP // ASP // JSP-
Kërce tek: