wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM

wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM
 
ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Te gjejme origjinen tone
Mon Jan 30, 2012 4:55 pm nga mikele

» Gazeta Express
Wed Dec 08, 2010 10:38 pm nga otr

» Horoskopi
Wed Dec 08, 2010 10:37 pm nga otr

» BotaSot - E përditshme Informative Kosovare.
Wed Dec 08, 2010 10:37 pm nga otr

» Kosova Sot
Wed Dec 08, 2010 10:36 pm nga otr

» Top Channel TV
Wed Dec 08, 2010 10:36 pm nga otr

» LESNA
Wed Dec 08, 2010 10:35 pm nga otr

» Horoskopi Ditor
Wed Dec 08, 2010 10:34 pm nga otr

» InfoPress
Wed Dec 08, 2010 10:33 pm nga otr

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
NjE iNfO tE shKuRt ! ! !
мιя ѕє νιηι ηє ωωω.∂σвяι∂σℓℓι-ƒσяυм.тк & ѕнqιρєтЧєνєя ƒσяυм / ∂ιcкα qє ѕмυη∂єηι тα кυρтσηι мυη∂єт тє кσηтαктσηι ρєямєѕ є-мαιℓ: ∂σвяι∂σℓℓι@нσтмαιℓ.cσм & вσѕѕι_ף2@нσтмαιℓ.cσм ∂нє ѕαℓι@∂ємιяι.cσм / ѕтαƒι ι ƒσяυмιт נυ υяση кαℓιм ѕα мë тë мιя . . . ! ! ! :∂ . . .
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Statistikat
Forumi ka 103 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri xhezmi_hysenaj@yahoo.com

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 449 artikuj v 404 temat
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 22 më Sun Jan 26, 2014 2:56 pm

Share | 
 

 Notalents kalojnë në 1/16 e finalës në WES Qualifier

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
KinG.M.H.S.

avatar

Numri i postimeve : 59
Join date : 21/09/2010

MesazhTitulli: Notalents kalojnë në 1/16 e finalës në WES Qualifier   Thu Oct 07, 2010 1:38 am

Ekipi shqiptarë, Notalents ka paraqitur një lojë shumë të mirë sot në kualifikimet e WES, duke fituar në 2 ndeshje dhe duke e siguruar 1/16 e finalës.

Ekipi shqiptarë, që është një ekip i përzier në mes të lojtarëve Kosovar dhe atyre nga Shqipëria, paraqiti një lojë shumë të mir sot duke arritur ti mposht dy ekipe, ekipin faw nga Rumania dhe ekipin Lilium nga Bosna dhe Herzegovina. Ekipi në përbërjen e tij kishte këta lojtarë:
Notalents:
Silvester "ORiGiNAl" Murati
Bekim "vipeR" Peraj
Rudi "Mastakilla" Hysa
Selim "running" Rashkaj
ImazhFitim "falleN" Hoxha

Loja e parë ishte kundër faw, të cilët i mposhtën me rezulltat 16 - 7.

Notalents (Albania) [16-7]from another world (Romania) - de_dust2

Ekipi nuk u ndal as lojën e dytë, kundër Lilium që ishin nga Bosna dhe Herzegovina ata shënuan fitore me rezulltat 16 - 8.
Notalents (Albania) [16-8]Lilium (Bosnia and Herzegovina) - de_nuke

Notalents, në 1/16 e finales do të takohen me ekipin polak uSp-Four Fanatic. Ndeshja do të zhvillohet nesër në ora 20:00 dhe ndeshja do të luhet në inferno.
Notalents (Albania) [0-0] uSp-Four Fanatic (Poland)

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Notalents kalojnë në 1/16 e finalës në WES Qualifier
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.dObRidOlli-FoRuM.Tk & ShQiPeT4EveR FoRuM :: Gaming Zone :: Postime të reja Counter Strike-
Kërce tek: